Новый формат ЕНТ

«Worldskills Kazakstan» кәсіптік шеберліктің өңірлік чемпионатының жабылу салтанаты өтті

02 наурыз 2017

2017 жылдың 24 ақпан күні Жұмысшы мамандығының «Worldskills Kazakstan» кәсіптік шеберліктің өңірлік чемпионатының М. Өскінбаев атындағы облыстық филармониясында жабылу салтанаты өтті. Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының студенттері арасында 24 құзіреттілік бойынша 150 студент қатысты.

«Кірпішті қалау» құзіреттілігі бойынша 5 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Каспий өңірі «Болашақ» колледжінің студенті Сарсенгалиев Қосбол;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Жаңа өзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжінің студенті Аманжолов Найзабай;

 Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің Тилевов Адылбек.

«Құрғақ құрылыс және сылақ жұмыстары» құзіреттілігі бойынша 5 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Каспий өңірі «Болашақ» колледжінің студенті Тащанов Адылбек;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжінің студенті Нұрмұханбетов Жасұлан;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Бурабай Бекзат.

«Майлау және безендіру жұмыстары» құзіреттілігі бойынша 5 студент қатысты.

Қола медальмен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Дусалиев Бақдаулет;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Каспий өңірі «Болашақ» колледжінің студенті Қадір Нұрбол;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжінің студенті Алибаев Заманбек.

«Тақтатаспен қаптау» құзіреттілігі бойынша 5 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Жаңаөзен мұнай және газ колледжінің студенті Туралиев Азамат;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжінің студенті Аманов Еркін;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжінің студенті Бағдашев Қадырбек.

«Электромонтаждық жұмыстар» құзіреттілігі бойынша 7 студент қатысты.

Күміс медаль мен ІІІ орынға ие болған Жаңаөзен мұнай және газ колледжінің студенті Козайдаров Сундетбай;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау энергетикалық колледжінің студенті Доралиев Максат;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау энергетикалық колледжінің студенті Алибаев Саламат.

«Слесарлық жұмыс» құзіреттілігі бойынша 6 студент қатысты.

Күміс медаль мен ІІІ орынға ие болған Мұхамеджан Тынышпаев атындағы Қазақ көлік коммуникациялар академиясының Ақтау көлік колледжі Муханов Куанышбай;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау энергетикалық колледжінің студенті Қожахметов Айболат;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау энергетикалық колледжінің студенті Шереметцев Родион.

«Токарлық жұмыс сандық бағдарламалық басқармалары станоктарында» құзыреттілігі бойынша:

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Ақпан Сакен;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Игибаев Әбдіуали;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Егеубаев Берекет.

«Жүк машинасына техникалық қызмет көрсету» құзіреттілігі бойынша:

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Базарбаев Көбейсін;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау техникалық колледжінің студенті Көмекұлы Дәурен;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Қарақия кәсіптік колледжінің студенті Абилов Талгат.

«Жеңіл автомобилге техникалық қызмет көрсету, жөндеу» құзыреттілігі бойынша:

Қола медальмен ІІІ орынға ие болған Қарақия кәсіптік колледжінің студенті Абила Нұрбол;

Күміс медальмен ІІ орынға ие болған Мұхамеджан Тынышпаев атындағы Қазақ көлік коммуникациялар академиясының Ақтау көлік колледжінің студенті Мұхамбет Ермек;

Алтын медальмен І орынға ие болған Қарақия кәсіптік колледжінің студенті Оңдаған Мұрат.

«Дәнекерлеу технологиясы» құзіреттілігі бойынша:

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Сенғалиев Әлібек;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау техникалық колледжінің студенті Өтелген Әлішер;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Калманов Адилет.

«Веб-үлгілеу» құзіреттілігі бойынша 12 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Жаңаөзен политехникалық колледжінің студенті Абдыров Асылбек;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Қарақия кәсіптік колледжінің студенті Сатыбалды Рүстембек;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Бейнеу политехникалық колледжінің студенті Жұмабаев Мағжан.

«Инженерлік графика» құзіреттілігі бойынша 5 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Қалымжанов Нұркен.

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Бейнеу политехникалық колледжінің студенті Сұлтангалиев Еркебұлан;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Бейнеу политехникалық колледжінің студенті Сұлтангалиев Еркебұлан және Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті Ізтұрғанов Әли.

«Медициналық және әлеуметтік күтім» құзыреттілігі бойынша Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Ақтау қаласындағы медицина колледжінің студенті Орынбасарова Жансая;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау облыстық медицина колледжінің студенті Зиядинова Жадыра;

Алтын медаль мен І орынға ие болған «Мейірбике» колледжінің студенті Ылымов Марат.

«Графикалық дизайн» құзіреттілігі бойынша 6 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Жаңаөзен мұнай және газ колледжінің студенті Жәдігеров Жандос;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Қарақия кәсіптік колледжінің студенті Мәмет Нұрбақыт;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті  Нусупбаев Берекет.

«ІТ желісін және жүйелі басқару» құзыреттілігі бойынша 7 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Қайнар колледжінің Абдолхай Абдолазиз;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Жаңаөзен мұнай және газ колледжінің студенті Айдынғали Нұржан;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау политехникалық колледжінің студенті  Досниязов Әбілхайыр.

«Аспаздық ісі» құзіреттілігі бойынша 7 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжінің студенті Шаповалов Адам;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжінің студенті Ералы Сырым;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Жалгасбаев Айбат.

Кондитерлік іс» құзіреттілігі бойынша 5 студент қатысты

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Каюпова Нуртилек;

Күміс медальмен ІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Кабиева Камила;

Алтын медальмен І орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Жусипова Айгерим .

«Мейрамханалық қызмет көрсету» құзіреттілігі бойынша 6 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті  Щербаков Александр;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті  Ким Артем;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті  Тулепбергенов Меркежан.

«Наубайшы ісі» құзыреттіліктері бойынша 5 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Кошумкулов Куандык;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Жалгасбаева Амангул;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Алкувадова Тилектес.

«Туризм» құзыреттіліктері бойынша 4 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Турченкова Алена;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Мұрзабек Фариза;

Алтын медальмен І орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Шманова Әлима.

«Қонақ үй әкімшілігі» құзыреттілігі бойынша 5 студент қатысты.

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Қыдырбай Асия;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Әбдірова Гүлбану;

Алтын медальмен І орынға ие болған Маңғыстау туризм колледжінің студенті Ташпулатова Азиза.

«Шаштараз өнері» құзіреттілігі бойынша:

Қола медальмен ІІІ орынға ие болған Жаңаөзен политехникалық колледжінің студенті Алдоңғарова Сымбат;

Күміс медальмен ІІ орынға ие болған Жаңаөзен политехникалық колледжінің студенті Ізғалиев Заманбек;

Алтын медальмен І орынға ие болған Жаңаөзен политехникалық колледжінің студенті Андірова Салима.

«Мектепке дейінгі тәрбие» құзіреттілігі бойынша:

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Маңғыстау гуманитарлық колледжінің студенті Орунбай Илия.

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Бейнеу гуманитарлық - экономикалық колледжінің студенті Абдирахманова Нуржамал; Алтын медаль мен І орынға ие болған Маңғыстау гуманитарлық колледжінің студенті Тилегенова Ұлмекен.

 «Киім үлгілеу» құзіреттілігі бойынша:

Қола медаль мен ІІІ орынға ие болған Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжінің студенті Сақыпкереева Сандуғаш;

Күміс медаль мен ІІ орынға ие болған Жаңаөзен политехникалық колледжінің студенті Көмекбаева Қазына;

Алтын медаль мен І орынға ие болған Қарақия кәсіптік колледжінің студенті Кунаева Ақжарқын.

«WorldSkills Kazakhstan» Ұлттық чемпионатына 18 құзіреттілік бойынша және одан әрі Астана қаласында өтетін республикалық чемпионатқа қатысуға Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Ильмұханбетова Шолпан Лазарқызы жолдаманы Алтын медаль мен І орын иегерлеріне (19 студентке) табыстады.